ساعات کاری شنبه تا پنجشنبه 9 الی 14 و 16 الی 20 - داخلی 2
 • 031-32373114-15
 • بازار بزرگ کامپیوتر اصفهان واحد 99
پیگیری وضعیت

قوانین تعمیرگاه پارت ایران

  • تحویل دستگاه جهت تعمیر و رفع عیب به پارت ایران به منزله اعتماد کامل به تخصص و دانش فنی این مجموعه میباشد.
  • توجه: مسئولیت 100% عیوب احتمالی دستگاه قبلا باز شده به عهده مشتری می باشد.
  • پارت ایران هیچگونه مسئولیتی درقبال اطلاعات شخصی و هارد دستگاه ندارد./ اعتبار این قبض فقط و فقط یک ماه از تاریخ صدور میباشد.
  • تعیین هزینه تعمیر در زمان تحویل مقدور نیست و اجرت تعمیر لپ تاپ تا 130,000 تومان و تعمیر تبلت تا 60,000 تومان بدون هماهنگی انجام میگردد.
  • این مرکز به دلیل محدودیت قطعات ، هیچگونه تعهدی نسبت به تامین 100% درصدی قطعات دستگاه مشتری ندارد./ سفارش هرنوع قطعه مستلزم همکاری در زمان جهت سفارش کالا میباشد.
  • مدت رفع عیب دستگاه 7 تا 15 روز کاری پس از تحویل دستگاه به پارت ایران می باشد. (تحویل دستگاه به پارت ایران به منزله قبول معیوب بودن دستگاه ودرخواست رفع عیب میباشد)
  • مشکل برطرف شده دستگاه (فقط لپ تاپ) به مدت یک ماه از تاریخ فاکتور ،با ارائه فاکتور و مخدوش نشدن برچسب گارانتی،گارانتی می باشد.
  • در برخی موارد به دلیل خارجی بودن قطعات و نبود کالا و همچنین مشکلات ارسال از خارج از کشور (گمرک)مدت زمان خدمات به شما 60 تا90 روزکاری به طول می انجامد.
 • در صورت توقف مراحل تعمیر توسط مشتری و انصراف از تعمیر،هزینه کارشناسی طبق تعرفه(حداقل = 25,000 تومان) گرفته می شود.
شرایط، ضوابط  و قوانین استفاده از فروشگاه

استفاده شما از وب سایت فروشگاه اینترنتی پارت ایران و سفارش کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

– خرید کالا از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

– کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت فروشگاه اینترنتی پارت ایران مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

– کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

– ارتباط با کاربران فقط از طریق فروشگاه اینترنتی  پارت ایران به نشانی  www.partako.com   برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

– فروشگاه اینترنتی پارت ایران به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و خدمات فروش کالا:

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی پارت ایران به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در وب سایت فروشگاه درج نموده است.
فروشگاه اینترنتی پارت ایران به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.
توجه : قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.

به منظور اطمینان خریداران از خرید و کیفیت مطلوب کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی پارت ایران برای کلیه سفارشات مدت ۴۸ ساعت فرصت تست را از زمان تحویل کالا  در نظر گرفته شده است. چنانچه در این بازه زمانی هر گونه اشکال و یا نقص فنی در کالا توسط خریدار مشاهده شود برای ثبت درخواست بازگرداندن کالا مصرف کننده می بایست درخواست خود را طی مدت زمان تعیین شده (۴۸ ساعت پس از دریافت کالا و حداکثر ۷روز پس از ثبت درخواست خرید) در قسمت خدمات مشتریان – فرم استرداد کالا  ثبت نماید در غیر این صورت فروشگاه پارت ایران هیچگونه مسئولیتی را درقبال بازپس گیری غیر از کالاهایی که گارانتی دارند را عهده دار نمی باشد.

در صورتی که انصراف مشتری از خرید، پیش از ارسال کالا باشد باید هر چه سریع‏‌تر انصراف خود را به واحد پیگیری سفارشات پارت ایران اطلاع دهد. در این حالت امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود دارد.

در صورتی که پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگری به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود. در صورتی که اطلاعاتی در مورد کارکرد وسیله سفارش شده ندارید قبل از خرید با تماس با فروشگاه از عملکرد دقیق آن اطلاع پیدا کنید.

فروشگاه اینترنتی پارت ایران بهترین شرایط را برای خرید و اطلاعات دقیق در مورد هر یک از کالاها را فراهم نموده است لطفا در هنگام خرید از عملکرد دقیق کالاها و طرز کاربرد صحیح آن اطلاع پیدا کنید چون بازگرداندن کالا تنها در صورت خرابی کالا و جایگزین کردن همان کالا با کالای سالم صورت می گیرد.ابن بدین معنی است که کالاها برای تست مصرف کننده نمی باشد پس در صورت عدم اطلاع از نحوه عملکرد هر گونه کالا با دفتر سایت پارت ایران تماس بگیرید.

در صورت تایید ایراد فنی و یا وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت هزینه ارسالی که توسط مشتری پرداخت شده و ارسال مجدد کالا هر دو بر عهده ش خواهد بود.این سرویس اشکال‏‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد.

برای ارسال کالای خراب به پارت ایران ، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط پارت ایران دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.

از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش کالا را دریافت و تایید کند که کالا استفاده نشده، همه ملزوماتش همراه آن هستند و آسیبی ندیده است، در صورتی که نیاز به استرداد وجه به مشتری باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.در چنین مواردی هزینه‏ استرداد کالا به عهده مشتری است و لازم است که چگونگی و زمان ارسال کالا با واحد خدمات پس از فروش هماهنگ شود.

جهت هماهنگی باید از طریق شماره تماس 03131312173 و یا ارسال ایمیل از طریق قسمت تماس با ما اطلاع داده شود.

فروشگاه اینترنتی پارت ایران هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از حوزه مدیریت این سایت می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
نقل قول از محتویات سایت فروشگاه الکترونیکی پارت ایران برای سایت ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است.

ارتباط مستقیم با کاربران

فروشگاه اینترنتی پارت ایران به‌دنبال رضایت کامل مشتریان خود است. اگر به هر دلیلی نتوانست انتظار شما را برآورده کند، لطفاً با پرکردن و ارسال فرم پیشنهاد و انتقاد دلیل ناخرسندی خود را به فروشگاه اینترنتی پارت ایران اطلاع دهید.